97624
10:15 1.102021

Закарпатець незаконно привласнював чужу криптовалюту

Події 1468

Співробітники кіберполіції в Закарпатській області спільно з місцевою поліцією під процесуальним керівництвом Ужгородської окружної прокуратури розшукали чоловіка, який привласнював паролі від особистих поштових скриньок та забирав їх кошти.

Кіберполіцейські Закарпаття на одному із форумів сумнівної репутації помітили чоловіка, який є мешканцем Закарпаття.

Правоохоронці одразу ж почали роботу з виявлення протиправної діяльності цієї особи. Виявилося, що 30-річний виноградівець, використовуючи спеціальні програми, зламував паролі до особистих поштових скриньок громадян.

Після отримання доступу до їх персональних даних, чоловік шукав серед листів інформацію про співпрацю з криптобіржами. Потім намагався привласнити чужі кошти. Поліція Закарпаття встановила, що кількість потерпілих від його незаконної діяльності може сягати близько 150 осіб лише на території нашої області. Наразі встановлюються їх особи та суми незаконно привласнених коштів.

Правоохоронці за ухвалою суду провели обшук в помешканні фігуранта справи. У нього вилучили комп’ютерну техніку, мобільний телефон та три жорсткі диски, що використовувалися у незаконних цілях. Експертиза дозволить поліції визначити масштаби шкоди від такої діяльності виноградівця.

За даним фактом відкрито провадження за ч. 2 ст. 361 Кримінального кодексу України, тобто Несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерів, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку. Досудове розслідування триває.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне