97206
09:45 23.092021

Збитки на майже 400 тис грн: в ДП «Ясінянське ЛМГ» виявила ряд порушень

Події 583

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області пред’явила претензію ДП «Ясінянське ЛМГ» щодо відшкодування збитків, заподіяних державі.

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області під час здійснення планового заходу державного нагляду (контролю) в ДП «Ясінянське ЛМГ» виявила ряд порушень вимог природоохоронного законодавства, а саме: незаконну рубку дерев, пошкодження дерев до ступеня припинення та неприпинення росту, незадовільне або несвоєчасне очищення лісосік та суміжних з ними ділянок від порубкових решток, пошкодження та знищення лісових культур і природного підросту, проведення санітарних рубок, що є джерелом підвищеного шуму та неспокою, у період масового розмноження диких тварин, трелювання деревини водотоками тощо.

За результатами перевірки директору лісомисливського господарства видано припис щодо усунення виявлених порушень, до адміністративної відповідальності притягнуто 26 посадових осіб на загальну суму штрафів 7939 гривень та складено 4 адмінпротоколи по ст. 91 КУпАП, які направлено на розгляд до суду. Відповідно до такс для обчислення розміру шкоди заподіяної лісу проведено розрахунок розміру збитків на суму 386 791 гривень та виставлено претензію ДП «Ясінянське ЛМГ» для добровільного відшкодування.

Під час перевірки також було виявлено незаконні рубки 25 дерев в насадженнях Лазещинського, Лопушанського та Станиславського лісництв. Розрахований розмір шкоди лісу склав 168208 гривень. Матеріали по даному факту направлено у Рахівський районний відділ поліції ГУНП в Закарпатській області для встановлення осіб, винних в незаконній рубці та притягнення їх до відповідальності.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне