96891
16:41 16.092021

У Мукачеві за добу склали протоколи за неналежне виховання, хуліганство та насильство в сім’ї

Події 1655

За останню добу співробітники Мукачівського районного управління поліції спіймали чимало порушників адміністративного законодавства.

Найбільше таких випадків зафіксувала ювенальна превенція. В одному із звернень директор школи заявив, що дві його учениці-близнючки не відвідують школу. При перевірці родини, поліція виявила ще чимало порушень з боку батьків щодо виховання.

Два випадки стосувалися спроб дітей піти на прогулянку на надто довгий час без повідомлення про це старших. В обох родинах правоохоронці провели роз’яснювальну роботу та притягнули батьків до відповідальності.

Крім цього, правоохоронці зафіксували епізод, коли трирічна дитина гуляла вулицею без супроводу дорослих. Також на батька-одинака складено протокол за те, що через алкоголь він мало часу приділяє власній дитині.

Зафіксовано в Мукачеві і факт дрібного хуліганства. В одній із ситуацій нетверезий чоловік голосно лаявся в центрі міста і тому громадяни заявили про нього правоохоронцям.

Інший стосувався мешканця Виноградова, який під час відвідування сусіднього міста, мав намір зробити надпис на стіні будівлі «Угорського дому ім.Мункачі». Поліцейські вилучили у чоловіка два балончики з фарбою. Правоохоронці проводять перевірку за цим фактом.

Також зафіксовано випадок насильства в сім’ї, до поліції звернулася 83-річна жінка та розповіла, що її з дому виганяє п’яний син. Правоохоронці поспілкувалися з порушником та залагодили ситуацію.

У всіх випадках працівники поліції склали відповідні протоколи, з кожним проведено роз’яснювальну роботу. Правоохоронці і надалі працюватимуть, щоб гарантувати безпеку кожному мешканцю нашої області.

Про це повідомляє Мукачівське районне управління поліції.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне