95347
17:31 11.082021

На Закарпатті прокуратура попередила вибуття із державної власності земель вартістю 680 млн грн

Події 1354

Закарпатська обласна прокуратура попередила незаконне вибуття із державної власності майнових комплексів радгосп-заводів Виноградівщини – трьох земельних ділянок загальною площею 778,2 га вартістю 680 млн грн.

Прокуратурою прийнято рішення про вступ у розгляд справ, які слухалися в суді за позовами органу виконавчої влади щодо припинення права постійного користування вказаними землями. Прокуратура стала на захист інтересів держави в особі держпідприємств, що належать до сфери управління Фонду державного майна України.

Випадки порушень вдалося встановити шляхом моніторингу Єдиного державного реєстру судових рішень. В одній із справ вже було винесене рішення про задоволення вимог позивача в повному обсязі, тож прокурор вніс апеляційну скаргу. Західним апеляційним господарським судом її задоволено, скасовано попереднє рішення Господарського суду Закарпатської області та відмовлено у задоволенні позову органу виконавчої влади про вилучення у підприємства земельної ділянки площею 226 га вартістю 308 млн грн.

Згодом Господарський суд Закарпатської області за доводами прокурора відмовив у задоволенні аналогічних двох позовів, які стосувалися земельних ділянок загальною площею 552,2 га та вартістю 372 млн грн.

Таким чином обласній прокуратурі вдалося попередити вибуття земель із державної власності та уникнути їх можливого відчуження на користь зацікавлених осіб.

Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне