95266
15:26 10.082021

На асфальтобетонному заводі в Ужгороді Держекоінспекція виявила порушення

Події 1774

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області провела планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства України ПП «Євроімекс-Інвест», що здійснює господарську діяльність із виготовлення асфальтобітумної суміші для дорожнього покриття.

За результатами планового заходу державного нагляду (контролю) встановлено порушення «Правил технічної експлуатації установок очистки газу» та умов дозволу на спеціальне водокористування. Також зафіксовано, що ведення первинного обліку та здійснення контролю за операціями поводження з відходами на ПП «Євроімекс-Інвест» ведеться недостовірно, без урахування всіх видів відходів, які утворюються на території підприємства та не укладено договори щодо видалення чи утилізації всіх видів відходів.

За встановлені порушення вимог природоохоронного законодавства за ст.ст. 81-2, 60, ч.2 ст.79 КУпАП до адміністративної відповідальності притягнуто трьох посадових осіб суб’єкта господарювання та накладено адмінстягнення у вигляді штрафів. Керівнику видано припис про усунення виявлених порушень.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне