95262
14:55 10.082021

На Закарпатті у дитячому таборі виявлено порушення природоохоронного законодавства

Події 2452

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області провела планову перевірку комунального підприємства «Дитячий оздоровчий табір «Зачарована долина», що здійснює свою діяльність на території Берегівського району Закарпатської області, неподалік м. Іршава.

За результатами перевірки дитячого табору встановлено, що підприємство використовує свердловину прісних підземних вод без дозволу на спеціальне водокористування. При цьому облік забору води не ведеться, оскільки лічильник відсутній. Не здійснюється контроль за якістю поверхневих вод та стічних вод, що скидаються у р. Синявка. Не ведеться журнал обліку відходів, не подаються відповідні звіти.

За порушення вимог ст. ст. 44, 49 Водного кодексу України та ст. 42 Закону України «Про відходи» відповідно до ст. ст. 48, 60, 82-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення на посадових осіб суб’єкта господарювання складено два адміністративні протоколи та накладено стягнення у вигляді штрафів. Керівнику підприємства вручено припис про усунення виявлених порушень. Інспекцією буде проведено нарахування шкоди, завданої державі внаслідок самовільного водокористування та пред’явлено претензію для добровільного відшкодування.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне