93971
13:29 14.072021

У закарпатців, які повернулися з Росії, лабораторно підтвердили два випадки Дельта-штаму COVID-19

Події 3115

У двох закарпатців, які важко перехворіли COVID-19, був новий Дельта-штам вірусу, що підтвердили у лабораторії.

Цю інформацію телефоном підтвердив головний лікар обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк:

«Мова йде про родину, яка повернулися на Закарпаття із Росії. Це родина, яка приїхала в область із Санкт-Петербургу до родичів. Чоловік раніше перехворів на «Дельта» штам в Росії, а от його дружина вже хворіла тут і два тижні провела в реанімації інфекційної лікарні. Крім того із такими ж симптомами в лікарню потрапили і батьки цього закарпатця. Найімовірніше вона заразилась від чоловіка, а його батьки вже від нього. Дуже важко проходило лікування. Саме тому ми направили їхні аналізи на Київ, а вже звідти їх направили на дослідження в Європейську лабораторію, де сьогодні підтвердилинаявність у наших пацієнтів штаму “Дельта”, – сказав він.

Він додав, що наразі пацієнтки, про яких йде мова, уже виписані з лікарні та знаходяться вдома. Підтвердження прийшло по 2-х пацієнтах. Це батьки чоловіка, що приїхав із Санкт-Петербургу.

“Ми запідозрили у них саме штам “Дельта” через важкий перебіг хвороби, який у людей такого віку протікає зазвичай легше, а тут молода жінка два тижні провела у реанімації! Ну й додало впевненості те, що вони повернулися із Росії, де зараз повно штаму “Дельта”. І зразу батьки її чоловіка із такими ж симптомами до нас потрапили» – зазначив Поляк.

Біоматеріали для дослідження надали штаму надали ще 24 червня, але результати отримали тільки зараз.

Про це повідомляє Віталій Глагола на своєму Телеграм-каналі.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне