93866
12:51 12.072021

За тиждень на Закарпатті здійснили понад 900 перевірок дотримання карантину

Події 1566

Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області щоденно забезпечують посилений контроль за дотриманням обмежень, передбачених відповідною постановою Кабінету Міністрів України, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Так, за минулий тиждень фахівці ГУ ДПСС провели 939 заходів нагляду (контролю), у ході яких на 58 об’єктах виявили певні порушення (що становить 6,2%), на усунення яких були надані 55 приписів керівникам та ініційовано складання 4 протоколів про порушення карантинних заходів.

Зокрема, були перевірені такі об’єкти:

302 об’єкти торгівлі продовольчими товарами, виявлено 15 порушень (надано 16 приписів, складено 4 постанови) ;

125 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, виявлено 6 порушень (надано 6 приписів) ;

234 заклади громадського харчування, порушення виявлено у 4 (надано 4 приписи) ;

28 перукарень і салонів краси, порушення виявлено в одному салоні краси (надано 1 припис) ;

23 дошкільні заклади (порушення не виявлено) ;

91 інший об’єкт нагляду, виявлено 3 порушення (надано 3 приписи).

Також щоденно контролюється робота агропродовольчих ринків. За попередній тиждень там було проведено 136 позапланових перевірок з питань дотримання протиепідемічних заходів під час карантину. За виявлені порушення винесено 29 приписів та пропозицій керівникам ринків. Водночас здійснюється і контроль за проведенням профілактичних та протиепідемічних заходів, зокрема поточної дезінфекції, у торгівельних центрах, ринках, вокзалах, об’єктах торгівлі та громадського харчування, в банках, сільських, селищних радах тощо. За минулий тиждень проведено моніторинг 908 заходів поточної дезінфекції на об’єктах різної категорії.

Про виконану роботу та з метою профілактики захворювань спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформують населення через виступи по телебаченню та радіо, публікації в соціальних мережах та інтернет-виданнях (здійснено 840 таких заходів). Фахівці надають певні рекомендації, звертають увагу на забезпечення необхідною кількістю засобів індивідуального захисту, деззасобів, нанесення дистанційних розміток, одночасне перебування споживачів, фасування продуктів харчування тощо.

Робота з нагляду за дотриманням суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину триває.

В пунктах пропуску через державний кордон України оглянуто 2562 транспортних засобів (в т.ч. легкових—1781, вантажних—781).

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне