93719
18:01 8.072021

З початку року на Закарпатті відкрито 72 кримінальні провадження за фактом домашнього насильства

Події 1187

Закарпатці впродовж року зверталися до поліції з проханнями допомогти їм врегулювати відносини між найріднішими людьми, за фактами насильства у родинах з початку року відкрито вже 72 кримінальні провадження. 

Сьогодні, 8 липня, співробітники Управління превентивної діяльності підбили підсумки роботи щодо профілактики вчинення домашнього насильства.

Так, з початку року за вчинення домашнього насильства у родинах складено більше 1,5 тисячі адміністративних протоколів. Крім цього винесено 335 заборонних приписів відносно кривдників.

Також під час роботи мобільних груп виявлено та задокументовано 72 кримінальних правопорушення за фактами домашнього насильства, які мали серйозні наслідки. Вже 45 таких таких кримінальних проваджень направлені до суду. 

На обліку осіб, схильних до домашнього насильства, на кінець півріччя перебуває 2945 осіб. Серед закарпатців, які виступають у ролі домашніх кривдників: 2703 чоловіків, 240 жінок, та навіть двоє неповнолітніх.

З цими людьми проводиться постійна робота, щоб поняття «домашнього насильства» назавжди зникло з родин закарпатців, передає відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне