93212
13:13 29.062021

За тиждень на Закарпатті задокументовано 4 факти незаконного посіву маку та конопель

Події 1328

Відповідно до запланованих заходів у рамках операції «Мак» поліцейські регіону перевіряють дворогосподарства жителів краю. Такі дії спрямовані виявлення незаконних посівів маку чи конопель.

Поліцейські Закарпаття проводять систематичну роботу у рамках операції «Мак», яка розпочалася з червня поточного року. До профілактичних заходів у цьому напрямку залучені як дільничні офіцери поліції, так і працівники управління протидії наркозлочинності, а також інспектори груп реагування патрульної поліції.

Поліцейські спілкуються із громадськістю, пояснюючи норми законодавства, які визначають дозволену кількість вирощуваного маку чи конопель, а також оглядають дворогосподарства та вилучають посіви, об’єми яких суперечать нормам.

Так, впродовж минулого тижня у результаті роботи працівників поліції було обстежено 140 дворогосподарств та виявлено та задокументовано 4 факти незаконного посіву маку та конопель. Два випадки зафіксували у Мукачівському районі, ще два – на території Виноградова та прилеглих населених пунктів. Відомості за цими фактами внесені в Єдиний журнал досудових розслідувань відповідно до статті 310 Кримінального кодексу України (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель).

Поліцейські Закарпаття звертаються до громадян із проханням бути законослухняними та нагадують про те, що посіви маку дозволені лише спеціалізованим підприємствам, які мають на це відповідні ліцензії.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне