92085
13:31 3.062021

В Ужгороді затримали групу нелегалів з Молдови

Події 1966

Іноземців-порушників виявили за інформацією оперативних співробітників Держприкордонслужби України у одному з хостелів міста Ужгород.

Спільні заходи провели співробітники оперативно-розшукового відділу Чопського прикордонного загону та працівники Державної міграційної служби.

Прикордонники та міграційники перевірили документи іноземців, та з’ясували, що усі восьмеро молдован перевищили термін перебування на території України. Порушники розповіли, що прибули в нашу державу з метою заробітку, а вчасно не виїхали через брак коштів. Певний час вони незаконно працювали на одному з місцевих ринків.

Відносно вказаних громадян Молдови співробітники ДМС склали протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України». Їх зобов’язали добровільно залишити територію України. Окрім того, усім порушникам винесено рішення про заборону в’їзду на територію нашої держави терміном на 3 роки, – повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне