89508
12:42 8.042021

У Мукачеві протестують підприємці: люди вимагають дати їм можливість працювати

Події 18982

8 квітня, біля мукачівської Ратуші, зібралося близько двох сотень підприємців міста. Люди невдоволені вибірковим карантином та вимагають від влади негайно скликати комісію, аби дозволити людям відновити роботу.

Одна з мітингувальниць, пані Наталія, має невеличкий бізнес – продає одяг. Розповідає, що через ситуацію в країні люди й так стали менше купувати, економлять найбільше саме на одязі. А тут взагалі немає можливості торгувати. «В цьому році ми працювали тільки місяць. Податки платити треба і оренду, а грошей нема, як ми маєм це все оплачувати? Я вам більше скажу, вже на їжу грошей не вистачає. Тому ми й вийшли! Справа в тому, що працює вже все: продовольчі магазини, транспорт, з четверга вже і садочки з початковою ланкою запрацюють, а ми так і сидимо», – каже пані Наталія.

Підприємці розповідають, що обіцяної підтримки від держави у сумі 8000 тисяч поки не отримали. Зазначають, хоч ця сума і не покриває усі збитки, але допоможе розрахуватися хоча б за оренду та заплатити податок.

«Якби ми хоча б ці гроші отримали. Нам пообіцяли дати 8000 тисяч, але ми і їх не отримали. 2600 на податок, інше на оренду. Але для нас найголовніше це все ж таки заробляти самим. Те, що страждають тільки малі підприємці – неприпустимо. Ми готові дотримуватися усіх карантинних обмежень», – каже підприємець Іван.

Головна вимога підприємців Мукачева, щоб до них вийшло керівництво міста і запропонувало вихід із цієї важкої для них економічної ситуації. Також підприємці вимагають, аби була зібрана комісія, на якій прийняте рішення про дозвіл на відновлення роботи.

В результаті підприємці чекали на чиновників декілька годин. Люди хотіли зайти до міської Ратуші, та їх туди не впустили. Тож, очікування триває. Станом на 12 годину жодної відповіді підприємці не отримали.

Ірина Грабко

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне