https://rx.ua
87309
20:03 24.022021

У Чопі стажували курсантів Національної академії Держприкордонслужби

Події 541

Сьогодні закінчується програма стажування курсантів Національної академії Держприкордонслужби в управлінні і підрозділах Чопського загону.

Перед завершенням навчання у прикордонному виші хлопці та дівчата-четвертокурсники на практиці відпрацьовували отримані знання безпосередньо у відділах прикордонної служби та у підрозділах штабу загону.

Протягом місяця вони разом зі штатними прикордонниками заступали на службу, вивчали тонкощі прикордонної справи, переймали досвід старших товаришів. Курсанти ознайомлювалися з роботою керівників прикордонних підрозділів, виконували завдання з охорони державного кордону та відпрацьовували навички роботи з персоналом. Курсанти Антон Чернишов та Валентин Корнатовський проходили стажування у відділенні інспекторів прикордонної служби «Гута». Обидва вивчали роботу керівника підрозділу.

Вони разом з начальником відділення планували службу, брали участь у перевірках прикордонних нарядів, проводили заняття і тренування з військовослужбовцями-строковиками.

Хлопці зізнаються, що стажування виявилося пізнавальним та насиченим. «Через чотири місяці ми отримаємо офіцерські звання і прийдемо у прикордонні підрозділи. Тож набутий за цей місяць досвід допоможе нам у становленні на посадах і, так би мовити, швидше зорієнтуватися на місцях. Робота з персоналом – справа дуже відповідальна, тому таку практику вважаю обов’язковою перед завершенням навчання», – каже курсант Антон Чернишов.

Його однокурсник Валентин Корнатовський розповів: «Стажування для мене особисто було цікавим. Окрім вивчення роботи начальника відділення, нас залучали до несення служби та до перевірок прикордонних нарядів. Зокрема, ми діяли  у складі резерву під час пошуку та затримання групи нелегалів. Вразили чітке визначення завдань і злагодженість дій військовослужбовців відділення. Як результат, було затримано п’ятеро громадян Алжиру. Переконаний, у майбутньому я діятиму так само уміло і чітко. Для цього, звісно, потрібні практика і досвід».

Сьогодні по обіді в управлінні Чопського загону підвели підсумки проходження стажування. Найсумлінніших курсантів відзначили грамотами та подяками.  Після цього майбутні офіцери вибули до Національної академії. Там їх чекають ще три місяці навчання та складання державних іспитів. Після отримання дипломів та первинного офіцерського звання  вони повернуться на кордон уже у якості керівників, інформує прес-служба Чопського прикордонного загону.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне