https://rx.ua
85893
11:48 29.012021

Закарпатська прокуратура через суд вимагає повернути державі землі вартістю майже 225 млн грн

Події 803

Закарпатська обласна прокуратура продовжує працювати в межах компетенції задля повернення держпідприємству «Агропромислово-торгове підприємство «Бобовище» земельних ділянок, які, всупереч вимогам земельного законодавства, вибули з його користування.

Прокурори встановили, що Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області допустило порушення при передачі частини державних земель в оренду комерційному підприємству. Таким чином «Бобовище», яке належить до сфери управління Фонду державного майна України, незаконно позбавили права постійного користування землею. Варто додати, що воно входить до об’єктів, які не підлягають приватизації.

Реалізуючи представницькі повноваження, обласна прокуратура заявила до Господарського суду Закарпатської області позовну заяву в інтересах держави в особі Фонду державного майна України та державного підприємства про визнання недійсним договору оренди землі площею 185 га та вартістю 224, 2 млн грн, інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне