https://rx.ua
85432
10:58 21.012021

На МП «Ужгород» затримали мікроавтобус із перебитими номерами кузова

Події 724

Сьогодні, 21 січня, інспектори митного посту «Ужгород» Закарпатської митниці Держмитслужби спільно з прикордонниками виявили порушення, пов’язане з ввезенням громадянином України на митну територію мікроавтобуса «Mercedes-Benz» із перебитими номерними позначеннями кузова.

33-річний річний водій транспортного засобу марки «Mercedes-Benz», моделі «Sprinter», повертаючись з Німеччини, під час митно-прикордонного контролю на кордоні обрав «червоний коридор». Крім паспорта, подав свідоцтво про реєстрацію мікроавтобуса з вітчизняними реєстраційними номерними знаками.

Втім у митників та прикордонників виникли сумніви щодо достовірності номерного позначення кузова наявного на транспортному засобі та зазначеному у свідоцтві про реєстрацію.

Відтак, під час проведення поглибленого митного огляду мікроавтобуса стражі кордону звернули увагу, що навколо номерного позначення кузова в передній частині є деформація та збільшення лакофарбового покриття. Тож, за допомогою викрутки інспектори під капотом у моторному відсіку демонтували металеву пластину в передній частині транспортного засобу із номерним позначенням кузова. Під металевою пластиною виявилося інше номерне позначення кузова, яке, схоже, і є заводським.

Тож, подавши документи, що містять неправдиві відомості щодо номерного позначення кузова транспортного засобу, відносно українця складено протокол за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Мікроавтобус, попередня вартість якого складає понад 300 тисяч гривень, вилучено до рішення суду.

Дана стаття передбачає штраф у розмірі 100% вартості, в даному випадку мікроавтобуса, та його конфіскацію.

Пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне