https://rx.ua
84373
08:45 25.122020

В обласному центрі Закарпатті затримали чоловіка з наркотичними речовинами. ВІДЕО

Події 976

Трапилося це близько опівночі. Патрулюючи вулицю Тельмана в Ужгороді, поліцейські помітили невідомого, що дивно себе поводив. Патрульні зупинилися, щоб поспілкуватися з ним. Як виявилося, чоловіка вже притягали до кримінальної відповідальності за збут наркотичних засобів.

ТОРівці затримали чолоіка, який переносив, ймовірно, наркотичні речовини

Патрульні роти ТОР затримали чоловіка, який переносив, ймовірно, наркотичні речовини Трапилося це близько опівночі. Патрулюючи вулицю Тельмана в Ужгороді, поліцейські помітили невідомого, що дивно себе поводив. Патрульні зупинилися, щоб поспілкуватися з ним. Як виявилося, чоловіка вже притягали до кримінальної відповідальності за збут наркотичних засобів. Під час поверхневої перевірки ТОРівці виявили кілька інструментів, ліхтарик, рукавички, ключі, шприци, а також zip-пакет, в якому містилися таблетками овальної форми з рожевим забарвленням. Пігулки були без упаковки та інструкції щодо застосування. Чоловік не міг пояснити їх походження та мету застосування. Поліцейські викликали на місце події слідчих, які з‘ясовуватимуть всі обставини справи.

Опубліковано Патрульна поліція Закарпатської області Четвер, 24 грудня 2020 р.

Під час поверхневої перевірки ТОРівці виявили кілька інструментів, ліхтарик, рукавички, ключі, шприци, а також zip-пакет, в якому містилися таблетками овальної форми з рожевим забарвленням. Пігулки були без упаковки та інструкції щодо застосування.

Чоловік не міг пояснити їх походження та мету застосування.

Поліцейські викликали на місце події слідчих, які з’ясовуватимуть всі обставини справи, повідомляє Патрульна поліція Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне