https://rx.ua
83778
20:48 11.122020

На Закарпатті готуються до початку зимового туристичного сезону

Події 1282

Нещодавно на Рахівщині та Міжгірщині відбулися семінари з питань підготовки до зимового туристичного сезону та безпеки відпочивальників.

На черзі Великоберезнянський район, де сьогодні відбулася нарада за участі першого заступника голови Закарпатської ОДА Олега Коцюби, керівниці управління туризму та курортів Закарпатської ОДА Маріанни Готри, представників гірської пошуково-рятувальної частини на чолі із керівником Олександром Гуляком. Також були присутні працівники національного природного парку «Ужанський»,  власники гірськолижних витягів та об’єктів туристичної галузі.

Виїзний семінар-тренування, який є заключним, відбувся на гірськолижному курорті Красія. Присутні обговорили нагальні питання, що стосуються захисту туристів від небезпек та якнайшвидшого надання допомоги постраждалим. Також актуальною залишається реєстрація туристів у підрозділах ДСНС – про це мають нагадувати відпочивальникам представники туристичної галузі.

Наостанок фахівці Ужгородської гірської пошуково-рятувальної групи, куди входять чотири відділення (Ужгорода, Мукачева, Іршави та с. Вишка Великоберезнянського району), провели тренування. Вони відпрацювали навички з евакуації людини з крісельного витягу при його аварійній зупинці, транспортування постраждалого та надання йому першої долікарської допомоги.

У ДСНС України у Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне