https://rx.ua
83617
12:45 9.122020

УВАГА: правоохоронні органи визнали неправдивою інформацію щодо намірів отруєння міського водопроводу Берегова

Події 1797

Хоча кореспонденти телеканалу «TV21 Унгвар» зверталися до правоохоронців за коментарем – відповіді не отримали. Проте на питання видання «KISZó» пізніше СБУ надало відповідь.

Стаття «KISZó» після отримання відповіді правоохоронців:

«Речниця СБУ в Закарпатській області Ванда Мільо у відповідь на звернення видання «KISZó» спростувала інформацію, яка з’явилася в мережі Інтернет, про намір групи молодих людей отруїти міський водопровід Берегова ціаністим калієм.

– Служба безпеки України не проводить розслідування по цьому факту, затримань не було, – повідомила нашому виданню речниця.

У вівторок уранці кілька закарпатських видань, посилаючись на інформацію, опубліковану на сторінці Police Control Ukraine у соцмережі Facebook, повідомили, що група молодих людей планувала отруїти міський водопровід ціанідом калію.

Як ідеться у дописі, місцевому управлінню СБУ вдалося зламати Телеграм-чат, в якому йшлося про тотальну зачистку Закарпаття від сепаратистів, а Берегово – від угорців. На сторінці зазначається, що диверсантів було п’ятеро, двох затримали, троє з них – у розшуку. Пакети з отруйним порошком відправили на експертизу до Києва.

П.С.: Залишається питанням, чому правоохоронці не відкрили провадження за розповсюдження неправдивої інформації проти сторінки у соцмережі Facebook, яка першою повідомила цю новину?

Karpat.in.ua

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне