https://rx.ua
83176
08:45 30.112020

У Мукачеві камери зафіксували крадія сосисок й алкоголю.ВІДЕО

Події 1211

Про інцидент повідомили у соцмережі. В одному з супермаркетів спального району міста чоловік взяв продукти, за які забув розрахуватися.

А зараз ми вам покажемо, як один з відвідувачів вкрав товари з магазину у мікрорайоні Підгоряни, і думав, що він буде не поміченим. Дивіться уважно: підходить до відділу з м’ясо-ковбасними виробами, бере сосиски, кілька секунд, і вони у внутрішній кишені куртки. Далі підходить до відділу з алкоголем – і пляшка у нього. Потім спокійно проходить повз каси, виходить і сідає у свій автомобіль ” Skoda”. Особу ми ідентифікували, на камерах чітко видно і номер авто.

А зараз ми вам покажемо, як один з відвідувачів вкрав товари з магазину у мікрорайоні Підгоряни, і думав, що він буде не поміченим 🙄 Дивіться уважно: підходить до відділу з м'ясо-ковбасними виробами, бере сосиски, кілька секунд, і вони у внутрішній кишені куртки 🤔 Далі підходить до відділу з алкоголем – і пляшка у нього😏 Потім спокійно проходить повз каси, виходить і сідає у свій автомобіль " Skoda". Особу ми ідентифікували, на камерах чітко видно і номер авто. Ми звернулись у поліцію, адже так робити не припустимо! Допоможемо герою стати відомим?)

Posted by Мережа супермаркетів ALMA on Sunday, November 29, 2020
telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне