https://rx.ua
83005
21:36 25.112020

До порятунку туристів у Карпатах рятувальники готові

Події 1106

Карпати вже чекають на перший сніг та початок гірськолижного сезону, а рятувальники ДСНС Закарпаття  – тренуються надавати допомогу туристам.

Сьогодні, 25 листопада, у с. Ізки Міжгірського району пройшов виїзний семінар-тренування з питань підготовки до зимового туристичного сезону та безпеки відпочивальників. Рятувальники, власники гірськолижних витягів, об’єктів туристичної галузі та представники влади зібралися для того, аби обговорити за “круглим столом” нагальні питання  безпечного відпочинку у Карпатах. Зокрема, присутні визначили пріоритетними питання встановлення огороджень небезпечних зон у Карпатах, виготовлення та розповсюдження серед туристів брошур та корисних карт із зазначеними маршрутами, точками порятунку та будиночками лісників та вівчарів, що при небезпеці можуть стати прихистком для заблукалих туристів.

Далі, від теорії перейшли до практики. Фахівці Воловецької гірської пошуково-рятувальної групи, куди входять чотири відділеня: смт Усть-Чорна, с. Пилипець, смт Міжгір’я та с. Нижні Ворота, провели тренування. Разом вони відпрацювали навички в питаннях евакуації потерпілих з крісельного витягу при його аварійній зупинці, транспортування постраждалого із травмою хребта на всюдиході “Богун” та надання першої долікарської допомоги постраждалим.

«Закарпаття стає все більш популярним серед туристів. Багато з них не знайомі з нашим ландшафтом, тож як наслідок вони губляться в горах, отримують травми тощо. І тоді на допомогу приходять вони – гірські рятувальники Закарпаття. Сьогоднішні навчання показали, що наші «гірські» фахівці – готові на всі 100% до початку гірськолижного сезону. Однак потренуватись в черговий раз ніколи не завадить. Адже подібні навчання підвищують рівень готовності гірських рятувальників, виховують згуртованість, відповідальність та взаємодопомогу серед особового складу гірської пошуково-рятувальної частини, що також є одним з головних чинників під час рятування людей в горах.», – коментує захід начальник Управління ДСНС Закарпаття Мирослав Щербей.

У ДСНС України у Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне