https://rx.ua
82776
13:52 20.112020

Румун намагався доправити контрабандні сигарети до ЄС через МП «Дякове»

Події 2693

25-річний громадянин Румунії, виїжджаючи з України через митний пост «Дякове» Закарпатської митниці Держмитслужби на мікроавтобусі «Мерседес-Спрінтер», намагався перевезти тютюнові вироби в Іспанію для перепродажу. Та на заваді стали закарпатські митники-кінологи з чотирилапим помічником Марком.

Молодий водій для проходження митно-прикордонного контролю свідомо обрав «зелений коридор», тим самим демонструючи правомірний перетин кордону, інспектори запідозрили дещо знервовану поведінку іноземця. На уточнююче питання митників, чи переміщує він приховані товари, той невпевнено відповів «Ні».

Відтак, до ретельної перевірки транспортного засобу задіяли кінологічну команду. Досвідчена німецька вівчарка на ім’я Марк блискавично винюхав запах тютюну.

– Виявлені понад 200 пачок сигарет знаходилися за заводською обшивкою лівої боковини салону мікроавтобуса, між пасажирським та водійським сидінням, – розповідає кінолог та уточнив: – Доступ до виявлених сигарет став можливим після демонтажу декоративної обшивки та відкручування саморізів.

Зазначені дії іноземця мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 статтею 483 Митного кодексу України.

Приховані від митного контролю 210 пачок сигарет торгової марки «Parliament Aqua Blue», вартістю понад 12 тис грн, та мікроавтобус (2011 р.в.), що використовувався для переміщення товару в незаконний спосіб, оцінений у 266 тис грн, вилучено до рішення суду, повідомляє пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне