https://rx.ua
82739
18:59 19.112020

Закарпатські гірські рятувальники удосконалюють свої навички

Події 575

Закарпатські гірські рятувальники удосконалюють свої навички з порятунку та надання допомоги постраждалим у надзвичайних ситуаціях

В період між пошуково-рятувальними роботами закарпатські гірські рятувальники не сидять на місці, а продовжують вдосконалюватися, проводячи різного роду тренування з порятунку та надання допомоги постраждалим у горах.

Так, днями, працівники гірського  пошуково-рятувального відділення с. Кваси, що у Рахівському районі, відпрацювали нормативи з надання домедичної допомоги  та транспортування потерпілого з гірської місцевості. Також потренувалися орієнтуватися на місцевості за допомогою GPS-навігатора, карт та компаса.

У свою чергу їх колеги з гірського пошуково-рятувального відділення м. Мукачево зайнялися відпрацюванням тактики надання допомоги та спуску потерпілого з висоти.

Всі ці набуті знання стануть їм у нагоді під час проведення рятувальних операції, які на території Закарпатської області трапляються щонайменше двох разів на тиждень, а в окремих випадках  щодня.

 У ДСНС України у Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне