https://rx.ua
81710
17:02 30.102020

Ужгород не зупинятиме транспорт і не закриватиме школи та садки?

Події 2148

В Ужгороді, який з 2 листопада буде у червоній карантинній зоні, мерія не хоче зупиняти громадський транспорт, а також освітній процес та роботу дитсадків. У мерії пропонували обласній комісії ТЕБ та НС поставитися до цих пропозицій міста із розумінням.

Про це мер міста Богдан Андріїв повідомив на пресконференції в Ужгородській міській раді.

“Сьогодні ми отримали інформацію про те, що місто Ужгород серед інших опинилося в червоній зоні. Рішенням Державної комісії ТЕБ та НС у нашому місті передбачене припинення роботи громадського транспорту, закриття закладів освіти, харчування, торгівлі, крім аптек та продуктових магазинів. Проаналізувавши ситуацію в місті, я підготував листа на ім’я керівника обласної ТЕБ та НС Олега Коцюби з пропозиціями не зупиняти громадський транспорт та освітній процес у 1-4 класах шкіл та роботу дитсадків, а в закладах громадського харчування обмежити роботу до 20.00 години”, – сказав Андріїв.

За його словами, місто пропонує дозволити роботу громадського транспорту Ужгорода.

“За вихідні додаткові угоди щодо транспортних перевезень працівників критичної інфраструктури в місті ніхто не укладе, і якщо ми зараз зупинимо транспорт, матимемо колапс на ранок понеділка, 2 листопада,” – акцентував мер.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне