https://rx.ua
81659
21:41 29.102020

Ужгород, Берегове, Ужгородський та Великоберезнянський райони можуть включити до червоної зони

Події 2479

Про це у мержі Фейсбук інформує Берегівський міський голова.

“Спостерігаючи різке збільшення пацієнтів з COVID-19 у порівнянні з невеликою кількістю населення (наразі станом на ранок по місту є 121 активних хворих (лікуються вдома), а в лікарні знаходяться 25 недужих з коронавірусом) існує висока загроза, що Берегово, а також Ужгород, Ужгородський та Великоберезнянський райони Закарпатської області Державна комісія ТЕБ І НС віднесе до так званої «червоної зони».

Це заборона відвідування освітніх закладів, заборона функціонування торговельно-розважальних комплексів, громадського транспорту міського та міжміського (крім службового), фітнес-центрів закладів побутового обслуговування, закладів громадського харчування (виключно на виніс чи з адресною доставкою), розважальних закладів, тощо.

Тому я хочу попросити всіх громадян дотримуватися хоча би мінімальних заходів індивідуального захисту від вірусу: правильно носити захисні маски та не забувати про дезінфекцію рук й поверхонь!

Підкреслю, що ніхто на Берегівщині, включаючи міську раду, не зацікавлений у гострому карантині, адже ми вже відчули дуже негативний вплив тотального локдауну на бюджет міста навесні. Бережімо одне одного й тільки спільними зусиллями ми зможемо повернутися до нормального рівня повсякденного життя.”, – Золтан Бабяк.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне