https://rx.ua
80040
17:55 22.092020

З 24 вересня Чоп буде у жовтій карантинній зоні

Події 1056

Місто Чоп вийде із червоної карантинної зони уже 24 вересня. Закарпатська ОДА звернулася до Державної комісії для залучення представників місцевих органів влади для прийняття таких рішень. Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба.

За його словами, у неділю були оприлюднені зміни критеріїв віднесення населених пунктів до зон епіднебезпеки. Приміром, тепер до червоної зони потраплятимуть території, де у 5 разів перевищений середній загальноукраїнський показник захворюваності на COVID-19, а також перевищений показник завантаження ліжок на 75%.

“Якщо на момент внесення міста Чоп до червоного рівня епіднебезпеки там були 22-є хворих і цей показник згідно з кількістю населення був значно перевищений, то наразі завдяки вжитим обмежувальним заходам вдалося знизити цей показник захворюваності. Відповідно до розрахунків епідеміологів Чоп наразі входить до жовтої зони. Однак з моменту внесення населеного пункту до червоної зони протягом двох тижнів цей рівень не можна було понизити. Зараз же з 24 вересня Чоп буде перебувати у жовтій зоні”, — повідомив Олег Коцюба.

Олександр КУРТА, Суспільне

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне