https://rx.ua
79711
08:47 17.092020

На Іршавщині шість водіїв не пропустили спецтраспорт на дорогах

Події 914

16 вересня мешканці Іршавського району бачили на вулицях міста та під’їздних дорогах до районного центру незвичайну акцію, яку влаштували поліцейські разом з рятувальниками.

На початку було зазначено, що фіксуються випадки, коли водії не пропускають спеціальні транспортні засоби, якими є пожежний та поліцейський автомобілі, а також автомобіль швидкої медичної допомоги.

Після цього учасники акції вирішили перевірити, як водії транспортних засобів району реагують на спецавтомобілі, що обладнані проблисковими маячками та спеціальними звуковими сигналами.

Одні водії вправно та оперативно зупинялись на обочині. Однак були й такі, що ігнорували.

Поліцейські відразу реагували на такі порушення та складали на водіїв адміністративні матеріали за ч. 3 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 510 до 680 гривень. Загалом протягом дня працівники поліції виявили шість таких порушників.

Окрім складання протоколу, поліцейські провели з водіями і профілактичні бесіди, в ході яких намагалися пояснити громадянам, чому важливо витратити хвилину власного часу, адже вона може врятувати чиєсь життя, повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне