https://rx.ua
79561
10:36 14.092020

Офіс Омбудсмана виявив низку порушень під час перевірки Тячівського відділу поліції на Закарпатті

Події 2633

Відбувся моніторинговий візит до Тячівського відділу поліції у Закарпатській області, під час якого монітори виявили низку недоліків, зокрема те, що службова документація ведеться з порушенням вимог Інструкції з організації діяльності чергової служби органів Національної поліції України.

Про це повідомила пресслужба Офісу Омбудсмана. “Монітори встановили порушення права на захист. Так, відповідно до інструкції поліцейський, який здійснив затримання особи, негайно після затримання повідомляє центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. У порушення вказаних вимог оперуповноважений Тячівського ВП повідомив Центр БВПД через 15 годин після затримання”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, встановлено, що у Тячівському відділі поліції допити та деякі інші слідчі дії проводяться в кабінетах слідчих. Так, під час візиту монітори виявили, що в кабінеті слідчого працівник поліції брав пояснення у 2 осіб з видимими ознаками нетверезого стану. За втручання регіонального представника Уповноваженого слідчі дії були зупинені, а вказані особи направлені до медичного закладу для відповідного освідування.

Разом з тим, кімната для конфіденційного побачення з адвокатом, кімната слідчого та кімната для затриманих осіб не використовуються, оскільки ремонт у вищезазначених приміщеннях не завершено.

“Моніторинговою групою також зафіксовано ряд порушень в дотриманні карантинних заходів, зокрема у Тячівському ВП частина персоналу не дотримується маскового режиму, не здійснюється збір та утилізація засобів індивідуального захисту. Вимірювання температури відвідувачам також не здійснюється, оскільки безконтактний термометр на час візиту не працював”, – зазначили в Офісі Омбудсмана.

За результатами моніторингового візиту звіт з рекомендаціями щодо усунення всіх виявлених недоліків у діяльності Тячівського ВП буде надіслано керівництву Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області для відповідного реагування.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне