https://rx.ua
78129
09:25 12.082020

Через коронавірус у працівника Ужгородський міськрайонний суд працює з певними обмеженнями

Події 1148

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області повідомляє учасників судових засідань та відвідувачів суду, що у працівника апарату діагностували захворювання COVID-19.

Відтак, 11 серпня буде проводена дезінфекція у всіх кабінетів та залів судових засідань з метою безпечного перебування осіб в приміщенні суду та вжито всіх необхідних заходів до осіб, які контактували з хворим, а саме буде проведенно тестування на COVID-19.

Також, з метою запобігання розповсюдженню вірусного захворювання серед відвідувачів та працівників суду, наказом голови суду тимчасово запроваджено особливий режим роботи Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області, зокрема:

Співробітникам Служби судової охорони:

– обмежити доступ до приміщення суду громадян з явними симптомами гострих респіраторних захворювань незалежно від їхнього процесуального статусу, шляхом наполегливих рекомендацій звернення до лікаря.

– здійснювати температурний скринінг на посту за допомогою безконтактного інфо-червоного термометру усім учасникам судових процесів, відвідувачам суду та працівникам апарату суду. В разі виявлення підвищеної температури у працівників апарату суду інформувати керівництво суду.

– допускати осіб до приміщень суду виключно у захисних масках та після термометрії.

– з метою обмеження доступу відвідувачів до приміщень суду та враховуючи рекомендації Міністерства охорони здоров’я України щодо одночасного перебування великої кількості осіб у групах, співробітникам Служби судової охорони допускати до канцелярій та архіву суду по одній особі.

– працівникам Служби судової охорони спільно із працівниками Служби судових розпорядників Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області тимчасово обмежити допуск в судові засідання осіб, які не є учасниками судового процесу.

– в приміщенні суду учасникам судових процесів, відвідувачам суду та працівникам апарату суду дотримуватись соціальної дистанції (1,5-2 м) та користуватись засобами індивідуального захисту (респіраторів або медичних масок).

– працівникам апарату суду у службових кабінетах проводити провітрювання приміщення не менше ЗО хвилин кожні 2 години.

– працівникам Служби судових розпорядників суду проводити щоденно (крім вихідних днів) обеззараження відповідних приміщень суду шляхом кварцування з наступним провітрюванням не менше 10 хвилин: у залах судових засідань – після кожного судового засідання протягом 10 хвилин; у відділі документального обігу, контролю та забезпечення розгляду звернень громадян (канцелярія) – 4 рази на день по 05 хвилин в наступні проміжки часу: з 8.00 до 8.30, з 10.00 до 10.30, з 13.30 до 14.00, з 15.30 до 16.00; у інших відділах суду – 2 рази на день по 10 хвилин.

– керівнику апарату суду Сочці Е.С. забезпечити проведення відповідними службами обробку дезінфекційними засобами всіх приміщень суду, а також вжити заходів до самоізоляції осіб, які безпосередньо контактували з хворим, з їх наступним тестуванням на COVID-19.

– Рекомендувати учасникам судових засідань, участь яких не є обов’язковою, звертатись до суду електронною поштою, через особистий кабінет в системі «Електронний суд», поштовим зв’язком, факсом із заявами Особам, які бажають звернутись до суду просимо всі документи подавати у один з вищезазначених способів.

Звертаємо увагу на те, що адміністрацією суду вжито всіх заходів для безпечного перебування учасників справ у приміщенні суду (проведено дезінфекцію, забезпечено масковий режим працівників суду, тощо).

Крім цього, нагадуємо, що в суді діють обмеження, встановлені розпорядженням голови Ужгородського міськрайонного суду від 16 березня 2020 року № 04-01-13 та рішенням зборів суддів Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 16.03.2020 року, а також наказом голови суду від 11.08.2020 року № 150/01-06 про запровадження особливого режиму роботи суду у зв’язку із виявленням у працівника суду COVID-19, згідно яких припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду, не допускаються в приміщення суду та у судові засідання особи з явними ознаками респіраторних захворювань та рекомендація учасникам судових засідань використовувати альтернативні шляхи звернення до суду (електронний кабінет, електронну пошту, поштове направлення та телефон).

Зазначені обмеження встановлені з метою запобігання поширенню захворювання серед населення та безпеки громадян, а тому просимо з розумінням віднестись до ситуації, яка склалась в суді.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне