https://rx.ua
77381
12:36 25.072020

На Закарпатті тютюнові контрабандисти тричі «штурмували» кордон. ФОТО

Події 3033

Три спроби тютюнової контрабанди припинили впродовж останньої доби прикордонники Мукачівського загону. У результаті було затримано трьох тютюнових контрабандистів та виявлено 11 пакунків сигарет.

Так, учора ввечері під час патрулювання, військовослужбовці відділення інспекторів «Великий Бичків» у ході реалізації оперативної інформації виявили три пакунки з 1400 пачками безакцизних сигарет. Контрабандисти, злякавшись прикордонників, покинули контрабандне куриво неподалік від річки Тиса, якою пролягає кордон з Румунією.

Ще одну спробу переправити тютюнові вироби Тисою, припинили прикордонники відділення інспекторів «Ділове». У ході спільних з румунськими колегами пошукових заходів, було затримано двох українців, які спробували перемістити 4 пакунки тютюнових виробів.

На українсько-угорській ділянці кордону спробу тютюнової контрабанди припинив прикордонний наряд відділення інспекторів «Вилок» у складі якого перебував курсант Національної академії Держприкордонслужби. Військовослужбовці затримали 28-річного контрабандиста, який разом за своїм поплічником намагався перемістити 4 пакунки тютюнових виробів водним каналом Ботар. Одному із зловмисників вдалось втекти. Аби припинити правопорушення прикордонники здійснили попереджувальний постріл.

На усіх трьох затриманих було складено протоколи про вчинені ними адмінправопорушення, справи скеровано до суду. Виявлені тютюнові вироби доставлено до прикордонних підрозділів, інформує Прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне