https://rx.ua
76732
18:43 12.072020

Угорщина: Україна потрапила у список країн «червоної зони» за показниками захворюваності

Події 5979

Уряд Угорщини за пропозицією оперативного штабу посилює контроль на кордоні, – заявив у неділю в Будапешті керівник офісу прем’єр-міністра Угорщини Гергель Гуляш. Країни групуватимуть у «червону», «жовту» та «зелену» категорії. Громадяни Угорщини та їхні родичі належать до окремої категорії.

До країн «червоної зони» потрапили Албанія, Боснія та Герцеговина, північна Македонія, Косово, Білорусь, Чорногорія, а також Україна.

Окрім Китаю та Японії, в’їзд в Угорщину з будь-яких інших азіатських країн та держав усього африканського континенту заборонений.

Із країн – членів ЄС до «жовтої зони» потрапили Румунія, Португалія, Болгарія та Швеція. А також Сербія, Великобританія, США та Китай. Кожен, хто прибуватиме з цих країн, буде зобов’язаний пройти двотижневий карантин, який зможе залишити лише після першого негативного тесту, але знадобиться зробити і повторний тест.

Хорватія наразі в «зеленій зоні». Тих, хто прибуватиме з цієї країни, будуть перевіряти частково.

На громадян Угорщини та їхніх родичів поширюється окреме правило.

Якщо громадяни Угорщини та їхні родичі в’їжджають із країн «червоної» та «жовтої» зони, вони повинні пройти медичний огляд на кордоні та зобов’язані пройти двотижневий карантин. Виняток становлять ті громадяни, котрі мають негативний результат тесту на коронавірус, або під час карантину, у випадку прибуття з країн «жовтої зони» – один тест буде негативним, а випадку прибуття з держав «червоної зони» – два тести.

Щодо іноземців, якщо вони приїжджають із країни «жовтої зини», вони повинні пройти карантин, громадянам країн «червоної зони» в’їзд в Угорщину заборонений.

Транзитний рух, офіційні візити та вантажні перевезення є винятками з правила, але контроль на кордоні в цих випадках також проводитиметься. Класифікація країн у певні категорії постійно переглядатиметься.

Прем’єр-міністр Угорщини, Віктор Орбан в інтерв’ю в п’ятницю вранці в радіоефірі заявив, що оперативний штаб має розробити свої пропозиції, які згодом ухвалить уряд, до полудня п’ятниці. Прем’єр-міністр також повідомив, що показники захворюваності в Угорщині хороші і потрібно захищатися від завезення вірусу.

Karpat.in.ua

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне