61587
18:27 30.062020

У Берегові прокуратура вимагає повернути місцевій громаді цілісний комплекс водопостачання та водовідведення

Події 2640

Берегівська місцева прокуратура звернулась до Господарського суду Закарпатської області з позовною заявою про зобов’язання повернути місцевій територіальній громаді цілісний майновий комплекс водопостачання, водовідведення та очищення стічних вод, який переданий у концесію місцевому підприємству. Вартість комплексу складає 11 млн 111 тис грн.

Позовна заява подана в інтересах держави в особі Берегівської міської ради до місцевого приватного підприємства.

Так, у позові прокуратура доводить, що спірний концесійний договір від грудня 2007 року укладений з суттєвими порушення Закону України „Про концесії”.

Зокрема, йдеться про те, що відсутність у договорі ряду істотних умов та його укладення без експертної оцінки призвели до того, що підприємство не сплачує в повному об’ємі концесійні платежі. В загальному, місцевий бюджет недоотримав понад 14 млн грн концесійних платежів.

Поряд з цим прокурором встановлено, що майно водоканалу використовується без достатніх правових підстав та без укладення договору оренди земельних ділянок. Як наслідок, місцевий бюджет недоотримав ще майже 600 тис грн.

Справа призначена до розгляду у Господарському суді Закарпатської області, інформує пресслужба прокуратури Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне