https://rx.ua
75882
15:20 26.062020

176 млн грн необхідно для відновлення пошкоджених негодою об’єктів на Закарпатті

Події 2235

Наслідки паводку на Закарпатті обговорили під час засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС

176 мільйонів гривень необхідно для відновлення пошкоджених негодою об’єктів на території Закарпаття. Найбільше від інтенсивних дощів, які випали 23-25 червня, постраждали Міжгірський, Рахівський, Тячівський та Хустський райони.

Таку інформацію озвучили під час позапланового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася 26 червня у режимі відеоконференції під головуванням першого заступника голови ОДА Олексія Гетьманенка. У нараді взяли участь представники всіх служб життєзабезпечення краю.

Як зазначив під час своєї доповіді начальник Управління ДСНС України в Закарпатській області Мирослав Щербей, у краї було підтоплено 535 дворогосподарств та 90 гектарів пасовищ, пошкоджено 4 ділянки автошляху державного значення, 30 доріг місцевого значення, зруйновано 6 мостів тощо. Внаслідок перезволоження ґрунту на території області активізувалися зсувні процеси. Зокрема в урочищі Робша Рахівського району через загрозу руйнування приватного житлового будинку евакуйовані двоє мешканці оселі та свійські тварини.

У водному господарстві області, за попередніми даними, пошкоджено 14 об’єктів. У лісовому господарстві паводок пошкодив 30 км доріг, 364 погонні метри мостів, також зафіксовано зсуви ґрунту та підтоплення території на площі 1890 га.

Підсумовуючи виступи доповідачів на засіданні було прийнято рішення попередньо класифікувати паводок останніх днів як надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня, інформує У ДСНС України у Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне