75284
09:20 18.062020

На Закарпатті курсанти-прикордонники затримали чотирьох контрабандистів

Події 3322

Чотирьох контрабандистів затримали учора курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, які днями прибули до Закарпаття на стажування.

Під час свого першого виходу на гірську ділянку кордону, майбутні офіцери, які входили до складу прикордонного наряду від відділення «Ділове», помітили невідомих осіб, які прямували з Румунії в Україну.

Правопорушники спробували утекти від прикордонників, проте їм це не вдалось. Здійснивши кілька попереджувальних пострілів, за 100 метрів до держрубежу військовослужбовці затримали чотирьох чоловіків без документів. Затриманими виявились громадяни України. Під час проведення фільтраційних заходів вони зізнались, що переміщували через кордон тютюнові вироби.

З метою встановлення усіх обставин правопорушення та складання адміністративних документів, затриманих доставили до відділу прикордонної служби «Ділове».

Правову оцінку діям наших співвітчизників вже невдовзі визначатиме суд.

Водночас, вихованці прикордонного вишу гідно справились із завданням щодо припинення протиправних дій на кордоні, інформує Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне