74951
18:01 12.062020

На Іршавщині померли 3 пацієнти із підтвердженим COVID-19

Події 8026

Географія захворюваності значно розширюється та інтенсивно збільшується кількість інфікованих.

З них по району: 21 – с. Заріччя (1 летальний), 4 – с. Кушниця, 3 – с. Сільце, 3 – с. Дунковиця, 2 – с. Білки, 2 – с. Приборжавське (1 летальний), 2 – с. Луково, 2 – с. Довге, 2 – с. Негрово, 2 – с. Загаття та по одному випадку з с. Лисичово, Арданово, Богаревиця, Бронька (випадок летальний), Кам’янське, Доробратово, В. Раковець, Імстичово, Ч. Потік, В. Розтока, М. Розтока, Брід, Липецька Поляна Довжанської ОТГ. Щодо Іршави – то всіх інфікованих у місті 16 чоловік. З них 9 одужало, 1 знаходиться в інфекційному відділенні, 6 – на самоізоляції. Із семи інфікованих за останній тиждень – 6 медичні працівники, один підприємець.

На сьогодні у інфекційному відділенні райлікарні знаходиться – 52 пацієнтів (27 з підтвердженим діагнозом СOVID-19, 25 хворих на пневмонію з підозрою на СOVID-19), 4 хворих перебувають на лікуванні у м. Ужгород, 19 знаходяться на самоізоляції. З усіх інфікованих 19 чоловік одужало та на жаль троє померло.

Як бачимо географія захворюваності значно розширюється та інтенсивно збільшується кількість інфікованих.

“Переконливо просимо всіх жителів міста та району без нагальної потреби не відвідувати місця масового скупчення людей та не наражати на небезпеку себе і інших, а також максимально дотримуватись умов карантину: використовувати засоби індивідуального захисту (маски, рукавички, антисептики), зберігати безпечну дистанцію”, – повідомили в пресслужбі Іршавської міської ради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне