74322
08:32 1.062020

Голова ДПСУ в пункті пропуску «Тиса» обговорив ситуацію, що склалася з перетином кордону

Події 5259

У пункті пропуску за участі Голови Держприкордонслужби Сергія Дейнеко, Голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова та Голови Державної митної служби Ігоря Муратова відбулася розширена нарада. На ній були присутні і представники інших взаємодіючих структур Закарпаття. Обговорювали ситуацію, що склалася з перетином кордону та перевезенням товарів в Україну.

Очільник прикордонного відомства прибув на Закарпаття, аби особисто розібратися в ситуації, яка склалася впродовж останніх декількох днів, та разом з перевізниками відшукати шляхи її вирішення.

Після наради Сергій Дейнеко вирушив на зустріч з громадянами, які прибули на в’їзд в Україну.

«Нашим спільним інтересом є якнайшвидше вирішення цього питання, але при цьому маємо обов’язково дотримуватися законодавства України. Від цього виграєте і ви, і держава в цілому. Після сплати необхідних платежів ви, не приховуючись від контролю, прямуватимете до місць призначення. До того ж, з цих платежів наповнюватиметься державний бюджет”, – наголосив очільник прикордонного відомства.

«Ми шукатимемо всіх можливих шляхів для полегшення прикордонних формальностей. Також проведемо зустрічі з угорськими колегами, аби зробити перетин кордону швидким і комфортним», – сказав він.

Сергій Дейнеко додав, що за необхідності збільшить кількість персоналу в пункті пропуску з метою прискорення контрольних операцій та запевнив громадян у відкритості до діалогу та спільних пошуків розв’язання проблемних питань.

«Ми живемо у 21-му столітті, де комунікації здійснюються за допомогою як телефонів, так і соціальних мереж. Готовий до спілкування з кожним», – відзначив він.

Під час зустрічі вдалося вирішити питання перевізників. Вони, у свою чергу, погодилися на запропонований варіант проходження контрольних процедур та висловили подяку Голові Держприкордонслужби.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне