https://rx.ua
71209
13:24 6.042020

Цьогоріч Служба судової охорони виявила на входах у закарпатські суди 97 заборонених предметів

Події 1023

Співробітники територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області за березень виявили у громадян, які намагалися зайти у суди, 23 заборонені предмети, усього з початку року їхня кількість склала вже 97.

Цього місяця, як і в попередні періоди, найбільше виявлено ножів — 19, з початку року їх налічується аж 66. Найбільше таких заборонених предметів намагалися пронести відвідувачі Ужгородського міськрайонного суду — 11.

Крім цього, закарпатці пробували пройти в судові установи з двома балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної та дратівної дії. З початку року їхня кількість склала 10 штук.

Також виявлено два предмети, що належать до категорії: ножиці, викрутки або аналогічні загострені предмети. З початку року їх 20 штук. В цьому кварталі також була спроба пронести електрошокер.

Також варто зазначити, що більшість виявлених заборонених предметів забирають на тимчасове зберігання, доки відвідувач перебуває у судовій установі. Проте бувають випадки, коли на місце події викликають слідчо-оперативну групу поліції Закарпаття для вилучення предметів з незаконного обігу.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне