На Закарпатті активно проводять протиепідемічні рейди
20:56 4.042020

На Закарпатті активно проводять протиепідемічні рейди

Події 1074

На Закарпатті тривають моніторингові обстеження суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з реалізацією продуктів харчування, лікарських засобів, предметів медичного призначення, засобів зв’язку, автозаправних станцій. Такі перевірки проводяться зазвичай комісійно за участі представників органів місцевої влади, Нацполіції і силами  ГУ Держпродспоживслужби краю.

Нещодавно спеціалісти Мукачівського міського управління та Іршавського районного відділу ГУ ДПСС в Закарпатській області здійснили моніторинг багатьох закладів торгівлі різних форм власності на території міст Мукачево,  Іршава та Іршавського району на предмет дотримання ними карантинних вимог та протиепідемічних заходів.  Особлива увага зверталась на проведення дезінфекції приміщень, дотримання правил реалізації харчових продуктів, особистої гігієни працівників, позначення місць перебування відвідувачів.

У Мукачеві також були перевірені міські заклади інтернатного типу, зокрема з’ясовувалась їх готовність до ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації. За підсумками перевірок керівникам були надані відповідні методичні рекомендації щодо профілактики ускладнень.

У ході здійснення таких заходів спеціалісти ГУ ДПСС активно проводять роз’яснювальну роботу, надають рекомендації щодо запобігання поширенню захворювання, серед яких мінімізувати контакти, без нагальної потреби не відвідувати місця масового перебування людей, дотримуватись правил особистої гігієни. Водночас роздають листівки з методичними рекомендаціями ВОЗ і нагадують, що у випадках злісного ухиляння від виконання протиепідемічних заходів до порушників застосовується адміністративна санкція у вигляді штрафу,  який для фізичних осіб становить від 17 до 34 тисяч гривень, для юридичних –  до 170 тисяч гривень.

Аналогічні рейди триватимуть і надалі.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне