Уряд пропонує зобов'язати всіх українців носити маски
17:13 1.042020

Уряд пропонує зобов'язати всіх українців носити маски

Події 789

Уряд пропонує зобов’язати всіх українців носити маски з 6 до 24 квітня, а також обмежити відвідування парків і зон відпочинку.

На час карантину в Україні можуть ввести обов’язковий “масковий режим”. Про це йшлося на щоденній селекторній нараді під головуванням президента України Володимира Зеленського, передає сайт президента.

Повідомляється, що на нараді за участю представників уряду розглянута можливість запровадження додаткових, більш жорстких карантинних заходів.

“Зокрема, йшлося про режим “всі в масках” з 6 по 24 квітня і обмеження кількості людей при перебування на вулиці. Адже саме на Великодні свята очікується пік захворюваності на коронавірус”, – йдеться в повідомленні.

Для запобігання цьому влада провела переговори з усіма телевізійними групами щодо трансляції великодніх богослужінь. Поки тільки три телеканали не дали відповіді щодо таких показів, але переговори з ними тривають.

Також Кабінет міністрів підтримав і протягом доби допрацює постанову про введення жорстких обмежень на час карантину – зокрема, щодо прогулянок у парках і перебування на самоізоляції людей у віці за 60 років.

“Що мається на увазі. Ввести ефективну комбінацію профілактичних немедикаментозних втручань – домашня ізоляція, домашній карантин і соціальне дистанціювання осіб, старших за 60 років. Обмежити відвідування парків і зон відпочинку. Забезпечити призупинення громадського транспорту. Разом з тим, уточнюється перелік випадків, коли не застосовуються заборони, передбачені карантинними заходами”, – сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Постанову готували терміново – вчора ввечері на виконання, в тому числі і доручення президента. Опрацьовуємо зараз з усіма зацікавленими органами (їх). Більшість вже ми погодили… Є велике прохання, щоб не гаяти час, прийняти з доопрацюванням протягом одного дня”, – додав Степанов.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне