https://rx.ua
70758
15:53 29.032020

Із сусідньої до Закарпаття Угорщини видворили українця

Події 3613

У робітничому гуртожитку міста Татабаня (Угорщина) побили охоронця. Українець прийшов на прохідну в середу й після словесної перепалки напав на працівника закладу.

Охоронець намагався виставити його з гуртожитку та повідомити в поліцію, проте українець повернувся й напав на нього в туалеті. У ході штовханини обидва опинилися на підлозі. Нападник заспокоївся, тож охоронець випустив його з туалету, відтак українець сів на дивані навпроти стола свого опонента.

Охоронець знову спробував викликати поліцію. Коли правопорушник це помітив, то схопив журнальний столик і замахнувся ним на чоловіка. Працівнику гуртожитку вдалося відхилитися від удару, проте за інерцією він упав на нападника.

Зрештою охоронець таки заспокоїв нападника, і той піднявся в кімнату. Відтак працівник гуртожитку викликав поліцію.

Українець під час бійки неодноразово копав охоронця ногами, кусав, унаслідок чого на голові та обличчі потерпілого утворилися забої та синці, на руках – поверхневі травми. Правопорушник також завдав матеріальної шкоди на близько 70 тисяч форинтів.

Районний суд Татабані присудив чоловіку 1 рік і 6 місяців ув’язнення – 3 роки умовного покарання та видворив з території Угорщини на три роки.

Рішення остаточне, повідомляє Karpat.in.ua.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне