https://rx.ua
69750
19:07 13.032020

Прикордонники мукачівського загону взяли участь у спецнавчаннях

Події 1301

Сьогодні прикордонники Мукачівського загону взяли участь у спеціальних навчаннях з практичного відпрацювання заходів у випадку виявлення під час проведення температурного скринінгу на кордоні осіб з ознаками коронавірусної інфекції.

Даний захід був організований Департаментом охорони здоров’я у Закарпатській області. За легендою у мікроавтобусі, який повертався з Румунії з туристичною групою прикордонники виявили чотирьох осіб з підвищеною температурою тіла. Під час опитування люди поскаржилися на погане самопочуття, прикордонники спрямували їх у спеціально виділене приміщення, де вони й перебували до приїзду лікарів.

Мікроавтобус, який перевозив псевдо-туристів вивели із загального потоку також у спеціально виділене для подібних реальних випадків місце. Після цього медичні працівники обласної інфекційної лікарні у спецодязі провели необхідні опитування хворих та дезінфекційні заходи приміщень де ті перебували.

Учасники навчань показали добрий рівень злагодженості в роботі та готовність до спільних дій у разі виникнення загострень обстановки.

 

                                                                   Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне