https://rx.ua
69111
20:13 28.022020

Служба судової охорони Закарпаття та поліція посилюють співпрацю

Події 1954

Розроблення спільного алгоритму дій узгоджувало керівництво територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області та Головного управління Національної поліції краю.

Сьогодні, 28 лютого, для обговорення майбутніх спільних навчань та організації робочих процесів зібралося керівництво Служби судової охорони та Нацполіції Закарпаття. Головним питанням на нараді стала організація спільних навчань із залученням патрульних та Нацгвардії. Крім цього, заступник начальника зі служби територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області, підполковник Служби Дмитро Безкровний наголосив, що співпраця в питаннях обстеження судових установ перед взяттям їх під охорону дуже актуальна. Поліція запевнила, що така робота буде проводитися.

Мова йшла і про конвоювання підозрюваних у суди, адже в районах Закарпаття саме поліція займається цією роботою.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції у Закарпатській області, полковник поліції Роман Ус наголосив, що всі особливо резонансні справи триматимуться на контролі поліції і правоохоронці допомагатимуть Службі судової охорони із захистом громадян.

Насамкінець присутні домовилися співпрацювати та комунікувати по усіх питаннях, що стоятимуть на порядку денному, а також затвердити спільний алгоритм дій у надзвичайних ситуаціях.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне