Служба Судової охорони та Нацгвардія провели відпрацювання в Закарпатському апеляційному суді. Відео
15:59 15.02

Служба Судової охорони та Нацгвардія провели відпрацювання в Закарпатському апеляційному суді. Відео

Події 144

Спільні відпрацювання для налагодження співпраці в питаннях транспортування особливо небезпечних злочинців та забезпечення порядку в судах провели співробітники Служби судової охорони та Нацгвардії.

Сьогодні, 15 лютого, в Закарпатському апеляційному суді пройшли спільні навчання територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області спільно з Нацгвардією, щоб відпрацювати всі небезпечні ситуації, які можуть виникнути під час конвоювання та судових засідань за участі особливо небезпечних злочинців. В Закарпатському апеляційному суді відпрацювали переміщення таких осіб до залів суду та забезпечення захисту усіх відвідувачів та працівників органу, що здійснює правосуддя. Навчалися реагувати і на акції непокори підозрюваних та заспокоювати їхню підтримку в залі суду. Головними завданнями співробітників Служби судової охорони Закарпаття та Національної гвардії є захист кожної людини.

Навчання провели заступник начальника зі служби територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області Дмитро Безкровний та заступник командира 3-го батальйону 2-гої Галицької бригади НГУ Андрій Галицький. Вони детально пояснили підлеглим всі нюанси, що можуть виникнути в реальному житті, та відпрацювали їх на практиці.

“Служба судової охорони Закарпаття постійно навчатиметься та відпрацьовуватиме потенційні небезпеки, щоб у випадку будь-якої загрози бути на сто відсотків підготовленими. Наші співробітники повинні вміти захистити громадян за будь-яких небезпечних обставин. Саме тому ми не зупинятимемося і постійно будемо прокачувати наші знання та уміння”, – наголосив Дмитро Безкровний своїм підлеглим під час шикування по завершенню навчань.

Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне