Негода наробила біди на Закарпатті: знеструмлені села, підтоплені будинки, повалені дерева
16:17 5.02

Негода наробила біди на Закарпатті: знеструмлені села, підтоплені будинки, повалені дерева

Події 110

Несприятливі погодні умови, які супроводжувалися на Закарпатті значною кількістю опадів та сильним вітром, призвели до виникнення непередбачуваних ситуацій.

Так, на території Іршавського району 04 лютого було знеструмлено 7 населених пунктів (4 залишилися повністю без світла, а три частково). На даний момент частково знеструмленою залишається м. Іршава. Зараз там працюють аварійні бригади енергетиків.

Також у м. Свалява та в с. Кибляри Ужгородського району на автошляхи попадали дерева, а в с. Загорб на Великоберезнянщині дерево впало на сільськогосподарську споруду. Рятувальні підрозділи ДСНС Закарпаття проводили відповідні аварійні роботи по розпилюванню деревини та очищенню територій.

Також впродовж минулої доби підрозділи ДСНС області надавали допомогу водіям в буксируванні 7 транспортних засобів, які не могли самостійно рухатися гірськими перевалами Воловецького та Рахівського районів.

А у двох дворогосподарствах, що в с. Стрипа Ужгородського району та на вул. Ів. Франка в Іршаві, рятувальники допомагали населенню відкачувати з підвалів грунтові води, інформує У ДСНС України у Закарпатській області

 

Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне