У прокуратурі Закарпаття підвели підсумки роботи за 2019 рік

Опубліковано: | Переглядів: 631
 • Поділіться із друзями:

29 січня, у прокуратурі області на оперативній нараді під головуванням керівника регіональної прокуратури обговорено підсумки роботи за 2019 рік.

Так, упродовж минулого року, судами області задоволено 107 позовів  органів прокуратури на суму понад 227,8 млн грн. На 9,8 млн грн за  задоволеними позовами попереджено вибуття майна із комунальної власності, добровільно відшкодовано за закритими справами понад 190 тис. грн, попереджено за закритими справами 2,3 млн грн.

Затверджено і скеровано до судів 80 обвинувальних актів про корупційні  злочини, з яких 20 за одержання неправомірних вигод службовою особою. 92 осіб притягнуто до кримінальної відповідальності за вчинення корупційних кримінальних правопорушень.

Скеровано до суду 91 обвинувальний акт (торік 47) про злочини проти  виборчих, трудових та інших особистих прав а свобод людини і громадянина.

На чверть зросла кількість скерованих до суду органами поліції кримінальних проваджень у сфері земельних правовідносин. Позитивною є динаміка скерованих до суду обвинувальних актів про легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, у сфері службової ьдіяльності, а також у сфері обігу наркотичних засобів.

Спільними зусиллями закарпатських правоохоронців минулоріч знешкоджено діяльність дев’яти організованих злочинних груп, з яких 2 – з  корумпованими зв’язками.

Завдяки вжитим заходам дещо вдалося стабілізувати криміногенну обстановку на території області. Так, суттєво зменшилась кількість вчинених тяжких злочинів з 4164 у 2018 році до 3955 у 2019 році. Крім того, менше скоєно очевидних умисних вбивств (замахів) – 30 проти 39 у 2018 році.

Попри вжиті правоохоронцями заходи,  у регіоні збільшився рівень злочинності на 10 тисяч населення (з 87,6 до 93,8). Найбільше у містах Ужгороді та Мукачеві, Великоберезнянському та Ужгородському районах.

Зросла кількість особливо тяжких злочинів, насамперед у м. Ужгороді, Воловецькому, Іршавському, Рахівському районах.

Попри загальнодержавну тенденцію у містах Ужгороді та Мукачеві, Мукачівському районі не забезпечено ефективної протидії злочинам проти власності. Особливе занепокоєння викликають факти скоєння численних квартирних крадіжок (92 із 138 по області), крадіжок з автомобілів (74 із 104 по області) у м. Мукачево.

Гостро постає проблема збільшення грабежів у містах Ужгороді і Мукачеві, Берегівському, Ужгородському та Хустському районах, розбійних нападів у містах Ужгороді та Мукачеві, Берегівському, Виноградівському, Перечинському районах.

Підсумовуючи засідання, доповідачем наголошено, що органам прокуратури області належить невідкладно вирішити низку складних завдань задля зміцнення законності в регіоні. Йдеться як про протидію контрабанді, вирубуванню лісів, злочинам у бюджетній сфері та сфері землекористування, активізації роботи з припинення незаконних АЗС у області та ряд інших завдань.

За результатами наради визначено заходи, спрямовані на підвищення ефективності діяльності органів прокуратури Закарпаття, та основні завдання на наступний період.

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події