Служба судової охорони відпрацювала навчальну евакуацію із Закарпатського апеляційного суду

Опубліковано: | Переглядів: 236
 • Поділіться із друзями:

Трохи більше 7 хвилин проводилася евакуація всіх присутніх у Закарпатському апеляційному суді після спрацювання навчальної тривожної сигналізації. Дії всіх учасників навчання оцінили на відмінно.

Сьогодні, 11 січня, відбулося навчання протипожежної безпеки в Закарпатському апеляційному суді: всі присутні швидко евакуювалися з приміщення після спрацювання сигналізації. Службу судової охорони Закарпаття також залучили до відпрацювань, її співробітники забезпечили грмамотну евакуацію всіх працівників та відвідувачів установи.

Це вже друге таке відпрацювання у цьому суді, минулого разу воно стосувалося використання засобів пожежогасіння. Цього разу після евакуації провели навчання, де розповіли, що за високих температур у приміщенні дихальні шляхи потрібно захищати вологою тканиною. Крім цього, наголосили на потребі допомагати пораненим та не піддаватися страху.

Всіх з успішним проходженням навчання привітав керівник апарату Закарпатського апеляційного суду Василь Гецко та оцінив відпрацювання на відмінно. Голова суду Ганна Фазикош привітала учасників навчань з позитивними результатами та відзначила, що бажає всім бути готовими до таких ситуацій, але ніколи в них не опинятися.

 • Служба судової охорони відпрацювала навчальну евакуацію із Закарпатського апеляційного суду
 • Служба судової охорони відпрацювала навчальну евакуацію із Закарпатського апеляційного суду
 • Служба судової охорони відпрацювала навчальну евакуацію із Закарпатського апеляційного суду
 • Служба судової охорони відпрацювала навчальну евакуацію із Закарпатського апеляційного суду
 • Служба судової охорони відпрацювала навчальну евакуацію із Закарпатського апеляційного суду

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події