Працівники Держекоінспекції у Закарпатській області інформують про порушення

Опубліковано: | Переглядів: 530
 • Поділіться із друзями:

 1. В ході планової перевірки на дотримання вимог природоохоронного законодавства, на території ПАТ «Закарпатнерудпром», працівниками Держекоінспекції у Закарпатській області було встановлено ряд порушень.

В частині охорони атмосферного повітря: виявлено не враховані стаціонарні джерела викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря (колонка заправки автомобілів), об’єкт який справляє або може справити шкідливий вплив на здоров’я людей і стан атмосферного повітря, не взято на державний облік.

В частині поводження з відходами: первинний поточний облік кількості, типу і складу відходів, що утворюються, збираються, перевозяться, зберігаються, обробляються, утилізуються, знешкоджуються та видаляються не ведеться, показник загального утворення відходів (Пзув) не визначено, декларацію про відходи за формою та в порядку, затвердженими ПКМУ № 118 не подано.

Крім того, в ході перевірки було виявлено, те що інформація про стан поводження з відпрацьованими мастилами (оливами) за встановленою формою не подається, а контроль за станом місць розміщення відпрацьованих люмінесцентних ламп не здійснюється.

За результатами перевірки посадову особу притягнуто до адмінвідповідальності за ст. 82 а також ст.78 КупАП, та винесено постанову у вчиненні адміністративного правопорушення ст.82 КуаАП на загальну суму 0,986 тис. грн., та видано припис для усунення порушень.

 1. З метою здійснення контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства у сфері поводження з відходами органами місцевого самоврядування, належного виконання п. 4.1 розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації № 135 від 06.03.2019 “Про благоустрій населених пунктів, проведення акції “Закарпаттю чисте довкілля”, місячника “Чисті узбіччя” та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території області” та відповідно до листів Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, надісланих на адреси сільських рад щодо вжиття відповідних заходів для ліквідації несанкціонованих звалищ відходів, розміщених вздовж берегів річок, Інспекцію в період з 30 жовтня по 7 листопада проведено позапланові перевірки на територіях Королівської, Веряцької, Чепівської сільських рад Виноградівського району та Греблянської сільської ради Іршавського району. В ході проведених перевірок встановлено тільки часткове прибирання звалищ ТПВ, виявлено значну кількість стихійних місць скупчення твердих побутових відходів на територіях населених пунктів та в прибережно захисних смугах водних об’єктів. За результатами перевірок до адміністративної відповідальності притягнуто голів 3 сільських рад та накладено адмінстягнення на загальну суму штрафів 0,765 тис. грн. З метою усунення виявлених порушень вимог природоохоронного законодавства, сільським голова вручено відповідні приписи.
«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події