В Ужгородській загальноосвітній школі №3 сьогодні гасили умовну пожежу й проводили тренувальну евакуацію

Опубліковано: | Переглядів: 1390
  • Поділіться із друзями:

12 листопада працівники Мукачівського міськрайонного відділу У ДСНС України у Закарпатській області провели зустріч із педагогами та учнями молодших і середніх класів місцевої спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат Закарпатської обласної ради.

Під час зустрічі рятувальники розповідали дітям про правила безпечної життєдіяльності, зокрема як уникнути пожеж у будинку. Особливо надзвичайники наголосили на небезпеці дитячих пустощів з вогнем. Також йшлося і про алгоритм дій при виявленні підозрілих предметів та при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій. Присутні також навчилися як правильно користуватися первинними засобами пожежегасіння. А далі на практиці усі бажаючі учасники заходу мали змогу загасити умовну пожежу за допомогою вогнегасника.

А вже по обіді самі школярі та працівники даного навчального закладу завітали на екскурсію до вогнеборців 17-ї державної пожежно–рятувальної частини м. Мукачева. Тут вони ознайомилися з особливостями роботи рятувальників та оглянули спеціальні автомобілі й обладнання, яке надзвичайники використовують у повсякденній роботі, ліквідовуючи різного роду надзвичайні ситуації та пожежі.

У ДСНС України у Закарпатській області

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

    Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії