На Рахівщині погрожували лісовій охорони фізичною розправою

Опубліковано: | Переглядів: 824
 • Поділіться із друзями:

 

Під час патрулювання 03.11.2019 року 8.30 год к.ч. по маршруту урочище “Лози” – “Пуркарецин” в селі Водиця були перевірені мисливці Водичанського низового колективу. Голова низового колективу Магей Василь пред’явив журнал реєстрації виходу на полювання в якому було належним чином зареєстровано і проведено інструктаж під розписку мисливців, по техніці безпеки на полюванні, і всі відповідні документи.

По наступному маршруту урочище “Лози” – “Тьовшажель”, в ур.”Пинтин” 13.00 год к.ч. було перевірено Верхньоводянський низовий колектив. Голова низового колективу Гудз Василь та мисливців; Буташ Володимир, Буташ Володимир, Буташ Михайло, Лета Володимир, Дерда Юрій, Боднарь Юрій, Боднарь Віктор, Довбня Василь, Осташ Іван.

Головним мисливствознавцем Володимиром Тафічуком було представлено голові Верхньоводянського низового колективу Василю Гудзю патрульну путівку № 28 від 03.11.2019 року, посвідчення головного мисливствознавця, єгеря та майстра лісу. Працівники державної лісової охорони запросили надати відповідні документи, які надають право на полювання (журнал реєстрації виходу на полювання, посвідчення мисливця, контрольна картка обліку добутої дичини, ліцензія, відстрільна картка та дозволу на зброю). На що голова Верхньоводянського низового колективу Василь Гудз заборонив мисливцям свого колективу надати будь які документи, які надають право проведення полювання на території держлісфонду.

В свою чергу особисто Василь Гудз почав себе неадекватно поводити погрожуючи підпалами будинків, обзиваючи нецензурними словами, також з їхньої сторони було проявлено агресивні дії які призвели до того, щоб головному мисливствознавцю Тафічук В.М. було вибито з руки Гудз Василем та Буташ Михайло Михайловичем службовий фотоапарат дерев´яною палкою та спробували пошкодити фотоапарат ногами.

Працівниками підприємства направлено лист повідомлення до Рахівського ВП Тячівського ВП ГУ НП Закарпатській області про вчинення порушення правил полювання відповідно до статті 85 пункт 1 “Кодексу України про адміністративні правопорушення”.

Станом на 01.11.2019 року Рахівське районне товариство мисливців та рибалок “Говерла” не уклали договір на оренду мисливських угідь та не проводять плати за оренду угідь, що є грубим порушенням ст..24 Закону України “Про мисливське господарство та полювання”.

 

Пресслужба ЗОУЛМГ

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події