Закарпатські митники покращували свої навички з виявлення незаконного переміщення товарів, озброєння та наркотиків

Опубліковано: | Переглядів: 851
 • Поділіться із друзями:

Протягом п’яти днів, з 21 по 25 жовтня 2019 року, на базі Закарпатської митниці ДФС проходив тренінг з питань огляду автомобільного транспорту, безпеки, аналізу поведінки та психологічних аспектів професійної діяльності в автомобільних пунктах пропуску. У навчанні взяли участь 11 посадових осіб Закарпатської митниці ДФС та 8 посадових осіб Чопського прикордонного загону.

Слухачі тренінгу покращували свої навички з виявлення осіб підвищеного ризику, незаконних поставок товарів, озброєння та іншої контрабанди, яка може переміщуватись із використанням транспортних засобів.

Учасники навчання не тільки навчались теорії, а й повинні були виконати практичні завдання, наприклад, знайти в транспортному засобі сховок з цигарками, зброєю, кокаїном чи бурштином. Також було приділено увагу практичним аспектам роботи із технічними засобами митного контролю та службовими собаками.

Водночас головним випробовуванням й індикатором успішності прослуханого курсу стало практичне заняття на основі отриманих знань у реальних обставинах здійснення митних процедур на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС.

Хедлайнером тренінгу був Олександр Гримак – фахівець з профайлінгу. В якості спостерігачів було запрошено спеціалістів «Програми з експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS)». На цей раз для проведення тренінгу було залучено і фахівців Закарпатської митниці ДФС, які висвітлювали правові аспекти діяльності службових осіб на кордоні та роботи із технічними засобами митного контролю.

В Закарпатській митниці ДФС ведеться системна робота задля підвищення кваліфікації митників у напрямку боротьби з контрабандою та незаконним переміщенням цигарок, наркотичних засобів, прекурсорів та зброї. З початку року це вже четвертий подібний навчальний захід, зокрема, в травні спеціалісти «Програми з експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS)» навчали українських митників та прикордонників ефективній протидії контрабандній діяльності у комерційному автомобільному транспорті, а тренінги з профайлінгу проходили в липні та вересні поточного року.

Варто відмітити, що зазначені тренінги вже почали приносити і практичну користь, що відмічають учасники тренінгу, які вже цього року змогли використати отримані на попередніх тренінгах знання для виявлення порушень митних правил, наприклад, у випадку описаному за посиланням: www.facebook.com/1643704962574323/posts/2458467891098022/.

Закарпатська митниця ДФС

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події