На митниці переконані, що ситуація з чергами носить тимчасовий характер

Опубліковано: | Переглядів: 1100
 • Поділіться із друзями:

Офіційно щодо внесення інформації про пасажирів, які переміщуються через державний кордон

ЧергаЧоп

Черга на Чоп (Тиса) 25.03.2017р.

Для проведення митного контролю та митного оформлення товарів Закарпатська митниця ДФС використовує Автоматизовану систему митного оформлення «Інспектор». Ця система призначена для автоматизованого оформлення митних документів у структурних підрозділах відомства.

Згідно з версією оновлення програмного забезпечення від 22 березня поточного року, яке діє по всій території України, з метою належного контролю за дотриманням громадянами вимог статті 374 Митного кодексу України, програмні модулі АСМО доповнені розділом «Пасажири». Це передбачає внесення даних про пасажирів, які переміщуються через митний кордон України, а також відомості про декларування ними товарів.

Внесення додаткової інформації щодо громадян, які слідують, як в Україну, так і з України обумовлює збільшення часу, необхідного для виконання усіх митних формальностей, що відповідно, призводить до накопичення транспортних засобів, як перед пунктами пропуску, так і на їх території. Ситуація з чергами, переконані на митниці, носить ситуативний та тимчасовий характер, й буде мінімізована засобами АСМО, що передбачають повторне внесення відповідної інформації до баз даних автоматично за першими ідентифікуючими даними.

Варто зазначити, що митницею вживаються заходи, щодо застосування вказаного інструменту з урахуванням положень Порядку здійснення аналізу та оцінки ризиків, розроблення і реалізації заходів з управління ризиками для визначення форм та обсягів митного контролю затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31 липня 2015 року № 684. На думку фахівців, це дозволить оптимізувати роботу програмного забезпечення та повністю виключить його з чинників, що можуть викликати черги у пунктах пропуску, інформує ДФС у Закарпатській області.

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події